Jak wyglądały nasze Eko-Wigilie?

W dniu 22.12 ubiegłego roku w naszej szkole odbyła się Eko-Wigilia. Celem konkursu było przede wszystkim  promowanie ekologicznego podejścia oraz ograniczenie użycia plastiku. Klasy, które zadeklarowały chęć uczestnictwa, miały za zadnie przygotować wigilie z jak najmniejszym użyciem tworzywa sztucznego, czyli z przedmiotów biodegradowalnych. Uczniowie naszej szkoły bardzo zaangażowali się w to wydarzenie i zaprezentowali naprawdę różne i ciekawe pomysły na zorganizowanie tradycyjnej ale również ekologicznej wigilii klasowej.

Na podium znalazły się klasy:
I miejsce – 1D
II miejsce – 1M
III miejsce 2P
Wygranym serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: Zacznijmy od klasy 1D

Przejdźmy do klasy 1M

Przegląd zdjęć zakończmy na klasie 2P

Zapraszamy również na obejrzenie zdjęć oraz filmów nadesłanych przez pozostałe klasy pod linkiem:
https://tiny.pl/cbhdj

Dziękujemy wszystkim za tak duże zainteresowanie! Wyczekujcie kolejnych Eko-Projektów.